Producenci

Czas i koszty dostawy

Dostawa

Zależy nam aby nasze meble dotarły do Ciebie na czas i bez zbędnych kłopotów. Dlatego wysyłamy je odpowiednio zabezpieczone do transportu i korzystamy tylko ze sprawdzonych przewoźników.

Koszt dostawy:

  • Obecnie koszt dostawy na terenie polski jest darmowy.

Czas dostawy:

Czas dostawy wynosi 3 - 28 dni roboczych, liczonych od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia oraz potwierdzenia przyjęcia go do realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie skrócić a tym samym, aby wybrane przez Ciebie meble jak najszybciej znalazły się w Twoim domu.

Jak przebiega dostawa?

Dzień przed dostawą kontaktujemy się z Państwem, informując o przybliżonej godzinie dostawy tak, by mogli się Państwo do niej przygotować. W związku z tym, iż kierowca dostarcza danego dnia kilka zamówień, bardzo prosimy o przygotowanie się do odbioru mebli na ustaloną godzinę, a tym samym zapewnienie osób do wnoszenia mebli.

WAŻNE

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli, może pomóc, ale nie zawsze ma na to czas ze względu na to, iż musi dostarczyć inne zamówienia.

Podczas odbioru prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz każdej paczki.

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o niezwłoczne zrobienie zdjęcia i skontaktowanie się z naszą firmą.

UWAGA !

Z powodu pandemii czas realizacji może ulec przedłużeniu ponieważ nasi producenci otrzymują półprodukty i materiały z opóźnieniem. Prosimy o wyrozumiałość.  Dziękujemy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl